Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a coopban lassú a pénztáros...

Ha a coopban lassú a pénztáros akkor rá lehet szólni hogy csinálja gyorsabban?

Figyelt kérdés
Ha lassan szolgálja ki az embereket es nekem meg megy a vonatom es nincs idő.

2018. jan. 19. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálja, ahogy tudja.

Kérd meg a többi sorban állót, hogy engedjenek előre, mert lekésed a vonatod.

De ha ez rendszeresen van, akkor mondjuk indulj el otthonról időben.

2018. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Persze.

Csak kell hozzá egy alapvető ősemberi primitívségből fakadó elementáris bunkóság, vegyítve nagy adag neveletlenséggel, és nagyképűséggel.

Meg némi bátorság is, mert azért ezzel simán kockáztatod, -pláne ha valami lehengerlő stílusban adod elő magad- hogy a hallgatóság egy jobb érzésű tagja úgy szájon ver, hogy a következő vonatot se éred el.

2018. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg udvariasan meg lehet kerdezni, hogy elore engednenek-e, mert megy a vonatod. De elkezdeni bunkozni nem megoldas... Tudom, hogy rohadt idegesito tud lenni, amikor sietne az ember, a penztaros meg elalszik, de ez van. Lehet, hogy egesz nap dolgozott es faradt, vagy egesz ejszaka a beteg gyereket/ferjet/apjat/anyjat apolta... nem tudhatod.
2018. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

A Coop-nál már csak a Spar lassabb.

Én már csak úgy megyek be ezekbe, ha tudom, hogy van fél órám a sorbanállásra.

2018. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem járok coopba, undorító bolt, tele lehajszolt dolgozókkal,akik gombokért dolgoznak .

Ha tehetem a tescoba megyek, ott van önkiszolgáló kassza.

De az aldi is jó, nagyon gyorsak szoktak lenni a pénzátárosak. Itt lászik, hogy 3x annyit keresnek, mint egy coopos rabszolga.

Én nem szólnék be nekik, a kérdésre válaszolva, egyszerűen nem vásárolnék ott többet.

2018. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért nem járok Pennybe, mert állandóan hosszú sor áll az egy szem pénztárnál.
2018. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Otthon MIINDENHOl lassú a kiszolgálás, bocs.


Főleg, mivel NINCS rakodópult, és míg az előző el nem cuccolt, várni kell vagy rátolják az árut.

Pedig nem egy nagy ördöngösség jól megoldani.


Az meg, hogy lassú, ha megy a vonatod, akkor nem kell ám boltba menni.

2018. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rászólni kell, hanem a sorban állókat megkérni, hogy lekésed a vonatod, velem is előfordult már ilyen, és ha udvarias hangnemben mondod a sorbanállóknak, ráadásul nincs halomba pakolva a kosarad, hanem max. 1-2 tétel, előre fognak engedni.

Ha szólnál, az csak olaj volna a tűzre. Nincs értelme.

2018. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert minimálbérért napi 10 órában biztos teljes gőzerővel fog kapkodni hogy TE elérhesd a vonatod... Persze.

Aki paraszt annak külön keresztbe szoktak tenni, ha kulturált ember módjáre megkérdezed a többi vásárlót hogy legyenek szívesek előre engedni mert megy a vonatod és a következő csak egy óra múlva indul általában megteszik, ha a pénztárost cseszegeted az összes előtted álló jó sokat fog szöszmötölni hogy tovább lassítson hogy véletlenül se érd el.

2018. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!