Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a legnagyobb Aldi...

Melyik a legnagyobb Aldi Debrecenben?

Figyelt kérdés
Főleg a gluténmentes pékáruk érdekelnek. Készételek, müzlik. kekszek vannak a plázában lévőben is, de pékárukat nem találtam.

2018. febr. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
mindegyik aldi ugyanakkora az egész országban.
2018. febr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Pedig tényleg mindegyik Aldi ugyanakkora ...csak vannak “jobbkezes” meg “balkezes” boltok attól függően hogy jobbra vagy balra van a bejárat :D
2018. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, m2-re lehet, de az egyikben nagyobb a fagyasztott áruk részlege mint a másikban...
2018. márc. 1. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én már voltam egy csomó aldiban (bár mindegyik budapesten volt) és mindegyik teljesen ugyanakkora, az egyedüli különbség, hogy valamelyik tükrözve van, és hogy a belvárosiaknak nem négyzet alapú a kialakítása, hanem összevissza van picit. Aki lepontozott, az tudja, hogy melyik aldi a nagyobb, csak nem árulja el, vagy csak szeret mindent lepontozni?
2018. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ugyanazokat a termékeket árulták? Mert engem ez érdekel, nem az elrendezés. Felénk kínálatra NEM ugyanakkorák. És a kérdésben is írtam, hogy amibe járok, az egy plázában van, kizárt hogy ugyanakkora mint egy magában álló független Aldi. Legalábbis a kínálat sokkal szegényesebb...
2018. márc. 6. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!