Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pizza Hut vélemény?

Pizza Hut vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Pizza Hutrol? Ár? Minőség? Gyorsaság tekintetében?

2018. júl. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Romlott a minősége és a választék.

Amikor a Király utca sarkán megnyílt ezer éve, akkor nagyon klassz volt. A mai csak árnyéka már.

2018. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsaság alatt nem tudom hogy a kiszállításra vagy a hülye készítésRe vagy kíváncsi. Még sosem rendeltem tőlük, de helyben tényleg maximum 10 perc , de általában tartják magukat a beígért 5 perces időkerethez.

Minőségében romlott az évek alatt, elég spórolósak lettek, de még mindig ez a kedvencem a franchise pizzériák közül.

Az ár szerintem egy kicsit túlzó a mérethez képest, egy embernek egy étkezésre tökéletes, de szerintem pár tucat embert buliban ne innen akarj jóllakatni.

2018. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyi* (nem hülye)
2018. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Inkább sörhas. :D:D
2018. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk... az óbudai pizzázó a Vörösvárin pl sokkal jobb - de a Dietikonit semmi nem múlja fleül :D
2018. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

mellettem nyilt egy budan, nem tudom

annyit lattam hogy egy pizza ami ha jol emlekszem az atlagosnal kisebb 26 centisek lehetnek 2000 forintos aron horror


ugy emlekszem (kisebb koromban rendeltunk toluk kb. 15 eve) vastag teszta rengeteg sajt, nagyon zsiros


nekem nem tetszik, sose jarok nem is fogok nem tervezem

2018. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem tul jo, nem igazan jo, nincs is pizzank
2021. jan. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!