Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ennyire elterjedt az...

Miért ennyire elterjedt az albán pékség Magyarországon?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kokohoho ***** válasza:
85%
Mert "ez kell a népnek",,, mert mint az élet szinte minden területén, hagyjuk, hogy becsapjon a szemünk,,,,, ráadásul nem is dága, csak kár, hogy xar és mint a mondás is tartja, "ameddig lószar van, madár is lesz!" és madár van bőven, beleértve engemet is, de sajnos a szememmel nem tudok enni! Több sütijüket is megkóstoltam, de mindég csalódnom kellett,,,, ehető, de élvezhetetlen vacak, ezért már akkor sem vásárolok ezekben a pékségekben, ha csak ők vannak a közelemben. De ne kárhoztassuk őket,,,, a nagyáruházaktól, a sarki kisboltokig, mindenhol ez a trend, ők csak tökélyre fejlesztették és a forgalmas helyeken a képünkbe tolták!
2018. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, én imádom a termékeiket, különösen a ropogós perecet. Nem értek egyet azzal, hogy íztelenek és mindegyiknek ugyanolyan íze van.
2018. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy szerintem annyira ne is olcsó. Múltkor betévedtem és 260 forintért vettem virslis rolót, ami amúgy borzasztó rossz volt, tésztája és a virsli is. Sokkal finomabbat kapok a Lidlben 99 forintért.

Zsemléjük 30 forint körül van, Tescoban kb 15 ft most? Jó, mondjuk a Tesco-s tiszta levegő, albán zsemle azért jóval tömöttebb, azaz egyedüli, ami ízlik nekem, meg a kenyerük. Pizzaszeletet is 300-400 forintért árulják, máshol szerintem olcsóbb (mármint ez a pékséges, kicsi verzió).

2018. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Akármikor rászorultam, hogy ott vegyek mindig megbántam. Általában mindig c-típus vagy hasonló eladó van ott, akiket átvágnak és persze semmibe vesznek, ezért is a kiszolgálás is nagyon gáz. Na aztán hogy bármikor ott ettem a gyomrom kavargott és émelyegtem utána.... szerintem tele van mesterséges adalékokkal... arról nem beszélve, mikor másnapra megpenészedett, amit vettem.. szóval még romlott dolgokat is belesütnek. Jó lenne, ha kerülnénk ezeket a helyeket!!! van ezernyi finom magyar pékség!
2020. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos meg kell cáfolnom, amit az egyik válaszoló írt:


vidéken élek, és az itteni albán pékség is nagyon népszerű. pedig 50 méterre tőlük van egy hagyományos pékség is.


egyszerűen a magyarok zöme igénytelen, tájékozatlan, ezért bőven elég, h az ilyen pékségek nagy péksüteményeket árulnak.


nem tudom, mit tesznek bele az albánok, de nekem az albán péksütik kb. 5x jobban megterhelik az emésztésem, mint más péksütik.

2021. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!