Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 23:42 az idő honnan lehet...

23:42 az idő honnan lehet kaját rendelni?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél vagyok és eléggé éhesek vagyunk és nincs itthon kaja honnan rendeltünk ilyen későn. ??

2018. aug. 17. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, itt ahol én lakom van egy éjjel nappali kebabos.
2018. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Aludjatok, akkor elmúlik az éhségetek.
2018. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Figyelj én most próbáltam ki, hogy milyen nem enni 4 napig ma először eþem egy kakaós csigát mert már csak az volt a pékségbe! Akkor ne ba..ál már fel, hogy ti egy estét nem bírtok ki!?
2018. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

#3

Egy egészséges emberi test kibírja kb 2 hónapig étel nélkül. Nehogymár te 4 nap miatt nyavalyogj.

------

Miért szenvedjen ha nem kötelező? Csak mert te azt tetted? Milyen idióta logika ez?

2018. aug. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Időszakos böjt alkalmazásánál nem valami jó alternatíva a kakaóscsiga...

—————————

Hát én nem tudom hogy vagy vele, próbáltad e, de csak az első nap, illetve nagyon a végefele “szenvedős”. Akkor se annyira katasztrófa.

2018. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
# 3 ne bszz már fel, van aki hetekig nem eszik semmit. Te meg 4 nap miatt nyavajogsz pff.
2018. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
4 nap után kakaós csiga, Úristen te beteg vagy
2018. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nyavajgok pont azt mondtam, hogy ki lehet bírni főleg egy éjszakát!

Amúgy én nem böjtölök semmiféle ilyen butaságba nem veszek részt ünnepekkor sem! Csak kíváncsi voltam, hogyha nem eszem akkor változik e a szellemi/fizikai teljesítésem vagy ugyan úgy lehet csinálni a napi rutint! A kakaós csiga? Csak az volt már kenyeren kívül mit csináljak?

2018. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az irónia nem az erősséged.
2018. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!