Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van nagyon kevés hely...

Miért van nagyon kevés hely egyes boltok pénztárjainál?

Figyelt kérdés

Leginkább az Aldiban, és a Lidl-ben találkoztam azzal, hogy a pénztároknál nincs az a megszokott kialakított hely, ahova a pénztárnál lehúzott áruk kerülnek, hanem éppen csak elfér egy kis bevásárlásnyi élelmiszer, és amíg azt nem veszi el a vásárló, addig nem kezdik el az őt követőének az áruit lehúzni.


Ha valaki esetleg tudná, hogy miért van így, vagy van tippje, megköszönöm, ha megosztja.



2018. szept. 2. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, de én pont ezért szeretek ott vásárolni!
2018. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azert hogy ne ott pakolj el, csak lokd vissza a bevasarolokosarba es pl az ablak alatti pultnal rendezd el a dolgokat. En is utalom amugy
2018. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-ben még Istenes.

A Pennyben és az Aldiban borzalom. Főleg mikor még a visszajárót is úgy adja, hogy papírpénz&érme& blokk összegöngyölítve odabassva.... Tényleg csak másfél-két méter plusz kellett volna, és máris sokkal emberibb.

2018. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ahogyan már előttem is írták, azért, hogy pörgősebb legyen, hogy rákényszerülj, hogy kapkodj, mert az eladó rohamos tempóban tolja oda az árut. Gyűlölöm. Pláne ha egyedül mész... dobálsz mindent a kosárba, közben igerült vagy mert ne mtudsz olyan gyorsan pakolni, mint milyen tempóban az eladó odatolja a cuclit... közben mindenki mérgesen néz már rád, és még fizetned is kéne párhuzamosan... borzalom.
2018. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Lidl minden tekintetben szörnyű, olyan szűk a hely a sorok között, hogy 2 kocsi is szűkösen fér el egymás mellett. És Debrecenben minden üzletük ilyen, szóval nyilván direkt csinálják így, hogy ne tölts el bent sok időt. Főleg hogy a boltjaikat nem megveszik, hanem ők maguk építik.


A kasszásoknak meghatározott darabszámú vonalkódot kell lehúzniuk adott idő alatt, azért rohannak annyira. Számolja a gép, hány mp telik el két pittyenés között, de nagyon komoly elvárást értsetek ez alatt, kb 30 vonalkód/perc.

Azaz percenként 30 árut kell lehúzniuk.

Ők ezért sietnek, amit nagy kocsinál meg is értek, ha ő le tudja húzni, akkor te is bele tudod tenni a kocsiba.

De aki a kézi vagy a maga után húzós kosárral megy, azt a kosarat a mágnesszalag elején le kell tenni, és nem tud hova pakolni, csak egyből szatyorba. Az meg ugye idő.


Viszont azt én is gyűlölöm, mikor már én vagyok soron, de az előttem lévő még szöszmötöl a pakolással. Szerintem teljesen értető, hogy ilyenkor nem kezdi el a kasszás a következő vevőt. Bár ha sokan vannak, hosszú a sor, akkor meg ezért lesz ideges mindenki, mert telik az idő...

De ugye én is tolnám ki a kosarat, hogy tudjak pakolni, és ha még ott áll az előző, akkor az én árum torlódik fel, nyomódik össze, meg utána nekem kell kapkodnom, más miatt. Ráadásul jártam már úgy, és nem is egyszer, hogy öregasszony pakolt előttem, közben a pénztáros meg már az én cuccaimat tolta lefele, a mama meg kezdte pakolni a saját szatyrába. Még jó, hogy figyeltem. Mondom nem kéne, az nem az övé! Mert az a baj, hogy sunyinak tűnt. Nem hiszem el, hogy nem veszi észre, hogy ő olyat nem is vett. És mondom, nem egyszer fordult elő, Tescoban. Figyelned kell, hogy ne lopják el azt, amit te fizetsz ki, közben meg figyeld a kijelzőt is, hogy mennyiért viszi a gép az árut, meg még pakolj is közben... hát ez egyszerre nem megy.

2018. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!