Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Autó nélkül hogy lehet nagybev...

Autó nélkül hogy lehet nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
úgy, hogy 20-30 kiló lisztet, cukrot, vizet is kell venni?

2018. szept. 29. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Minek kell 20-30 kiló liszt meg cukor????? Amúgy meg házhozszállítás
2018. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Házhozszállítás. Vagy bevásárolsz és hívsz egy olyan taxit aminek nagy a csomagtartója.

Eseteleg megkéred valamelyik rokonodat, vagy szomszédodat ,hogy menjen érted autóval és te kifizeted a fuvart.

2018. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
na ez jó 5let a házhozszállítás mennyibe kerül?
2018. szept. 29. 14:11
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előfizetésem van, három hónapra 30 euro.


Hol laksz és honnan rendelnél ?

2018. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Én ezt kerékpárral részletekbe oldanám meg, tízesével (azaz mindig csak 10 kilajt veszek, aztán jön a következő adag)

Nem elegáns megoldás, de ha nincs autó, hát nincs autó...

2018. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Én megkérnék valakit, hogy hozza el nekem. Biztos nem cipekednék ennyit...
2018. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Lemaradtam valamiről, és kitört egy háború vagy tornádó közeleg?
2018. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Miért kellene 30 kg lisztet és cukrot venni? Bezárnak az üzletek és az üzemek?


Feltétlenül szükség van erre?

2018. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan 1-1,5 havonta vásárolok be a zöldségeseket kivéve, de 20-30 kiló lisztet s egyéb gabonát akkor sem veszek, igaz, csak ketten vagyunk. Ez brutális mennyiség és liszt mindenütt van, bár igaz, a faluban mi sem veszünk lisztet, csak a járási vagy megyeszékhelyen, mert ott van megfelelő ára annak a típusnak, amit mi eszünk.


Szerintem autó nélkül nem nagybevásárol az ember vagy megoldja a már említett módokon.

Én nem nagybevásároltam, amíg nem volt autó. Lehet élni úgy is, főleg, ha városban laksz vagy szimpla alapanyagaid vannak. Én 20 km-re vagyok a legközelebbi normális bolttól, de más miatt is kellett autó. Nagy gondban lennénk nélküle, a bevásárláshoz nagyon kell.


De sok bevásárlásom webáruházas és kihozzák. Az is tehermentesít egy kicsit, egy rendelés tizenpár kilós. Azt speciel biciklivel hozzuk el a közeli benzinkútról vagy postáról (csak 4 km, útbaesik munkából hazafelé), de futárok is vannak, csak azok nekünk nem kényelmesek.


Vizet nem veszünk, illetve néha pár liter szódát igen, de ahhoz igazán nem kell elmenni a városba. A faluból pedig biciklivel és gyalog is elhozható.

2018. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Lehet a kérdező a 20-30 kilót úgy értette, hogy összesen a cukor, liszt víz. Kb. 10 csomag lisztet, 10 csomag cukrot mi is megszoktunk venni egyszerre, az mindig legyen itthon, nem kell hozzá háború. De az több hónapig is elég, szóval szerintem megtudják oldani az autó nélküliek is pár havonta. Vagy nem vesznek annyit egyszerre, mert ilyesmit bárhol bármikor lehet kapni.
2018. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!