Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kuponok használata manapság?

Kuponok használata manapság?

Figyelt kérdés
Néztem egy angol videót, ahol egy hölgy tengernyi kupont használt egy boltban. 600$ helyett csak 10$ fizetett. Lehetséges ilyen magyarországon is? Ha igen akkor általában melyik boltokban? Vannak ilyen kuponos oldalak? Illetve lehetséges valahogy ingyen dolgokhoz hozzájutni legálisan?

2018. okt. 5. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem létezik ez fajta kuponozás..

Vannak kuponok nálunk is.. De általában hűségpont után adnak pl a Tesco figyelik a vásárlási szokásaidat az alapján kapsz pl egy termékre kupont. Pl ha sokszor veszel lisztet akkor kapsz egy kupont egy 2kg lisztre aminek az eredeti árából adnak 130 ft kedvezményt. A másik, hogy az akciós újságban van pl egy 1000ft kupon ha adatott időszakban 10.000 ft felett vásárolsz. Ennél fajta kuponnál úgy szoktunk mi spórolni, hogy többször nem egyszerre fizetünk ki pl 40.000ft hanem 4 fordulóból oldjuk meg 10.000ft-ként.

2018. okt. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nincs ilyesmi.

(Szerintem sehol Európában nincs)

2018. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Magyarorszagon nincs kupon.

Hollandiában élek, itt pár élelmiszer láncnál van olyan, hogy X százalék kedvezményt kapsz a termékre, illetve gyakori az 1+1, 2+1, 2+2 gratis akció is. Ezzel rengeteget lehet spórolni, pl a wc papírból én ilyenkor szoktam bevásárolni, mosószert megvenni, hasonlók. Ezzel rengeteget lehet spórolni. Illetve a lejárat napjan értékesített termékre 35% matricát tesznek, azzal is spórolhat az ember.

2018. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kuponok nálunk is, de úgy adják, mintha a saját pénzükből kellene kifizetni a különbözetet. Pl. 30%-os kupon lenne az üzletbe, de akciós vagy ilyen-olyan termékekre nem vonatkozik. A kupon napján: vagy csak ilyen-olyan termékek vannak + olyanok, amikre 15-20 % kedvezmény van. 2 termék van a boltban (természetesen a legdrágábbak) amikre fel tudod haszálni.
2018. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk nincs ilyen fajta kuponozás! (Sajnos)
2018. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!