Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerboltok

A kérdés

Frosta zöldséges rudak megszűntek, mit lehetne venni helyettük?

Újra vennék, de sehol sem találom jelenleg, már régebben vásároltam belőle, azóta hová lett a boltok polcairól?

Attól tartok, hogy nem átmeneti a készlethiány.

Ezekből a képen láthatókból: [link]

Ha megszűnt, tudnátok alternatívákat ajánlani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: spenót, panírrúd, panír, rántott sajt, sajtrúd, zöldségrúd, halrúd, panírozás, sajt, zöldség

ápr. 12. 01:23  Privát üzenet  

A válaszok
Én magam szoktam készíteni, a félig megpárolt zöldségeket alaposan leszárítom, kevés áttört krumplival összedolgozom, és panírozom. Vagy frissen sütöm, vagy lehet fagyasztani is, akkor bármikor elö tudod venni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 12. 08:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem krumplis, hanem sajtos.

Nem túl releváns ez a válasz a kérdés szempontjából, ezzel pont nem akarok pacsmagolni...

# 2/3Időpont ápr. 12. 23:57 Privát üzenet
Akkor elnézést kérk, hogy válaszoltam és segíteni akartam :(

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 13. 13:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet beszerezni friss különleges trópusi gyümölcsöket?
Ha a zöldséges polcokon fonnyadtak a zöldségek, akkor szólhatok egy árufeltöltönek, hogy cserélje ki?
A Fehérvári Úti Vásárcsarnokban lehet valamelyik zöldségesnél jalapeno paprikát kapni?
Hol lehet kapni rebarbarát Szegeden?
Budapesten viszonylag olcsón hol lehet zöldséget venni?
Milyen feltételekkel nyithatok zöldség bódét? Ha mozgóbódéban (kialakított kisbusz) árulok akkor is ugyanazok a feltételek, mint pl. egy boltban? (kézmosó, kosármosó, wc stb)

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerboltok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!