Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vegán fasírtot hogyan kell...

Vegán fasírtot hogyan kell kisütni, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Sok receptet próbáltam már vegán fasírtok közül, ízre nincs is sok gond velük, csak a sütéssel.

A legtöbb esetben, ha kevés olajban serüenyöben vagy sütöben sütöm, akkkor vagy nyers marad belül, vagy megég a külseje, ha serpenyöben több olajat használok, akkor megszívja magát olajjal, de szintén vagy kívül égett vagy belül nyers.


Amit ma próbáltam: 500 g brokkoli megfözve, 150 g zabpehely plusz füszerek, a fasírtok zsemlemorzsába forgatva. Nyersen jól formázható állaga volt, de sütésnél kívül megégettt, illetve több is szétesett, amikor megfordítottam volna.


Olyanok jöhetnek csak szóba, ami csak zöldségekböl, valamiféle lisztböl vagy/és zsemlemorzsából állnak, más nem igazán.


Minden tippet elöre is köszönök, egyszer szivesen ennék olyat, amí tényleg jól siekrült!



2019. júl. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ebbe semmi zsíradék nincs csak rost és kiszárad amiatt hullik . A húsokhoz tesznek vagy tartlalmaz zsírt a tojás mellett . Ėn mustár majonéz de kecsapra esküszök , jól átgyúrva kilapítva forró olajba takarékon percekig sütni majd egyszer megfordítva . Így tökéletes lesz .
2019. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Olívaolaj is jó .
2019. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, csak vegán esetben sem tojás, sem egyéb állati cucc nem kerülhet bele.

A fö gond, hogy a zöldség egész másként viselkedik, mint a húsok, zsiradéktól csak még jobban elázik sütés közben.

2019. júl. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!