Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha vákuumcsomagoló géppel...

Ha vákuumcsomagoló géppel rakom el a frissen vásárolt pékárut, akkor tovább friss marad, mintha lefagyasztanám?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Vákuumcsomagoló gépem nincs, viszont a fagyasztott kenyér hibátlan, éppen csak nem meleg, ha magától enged ki.
2019. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyit már én is tudok, kösz.
2019. nov. 2. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a vákuum legfeljebb egy-két napig ér valamit, de nem lesz olyan, mint frissen, vagy mint a fagyasztott és felolvasztott, hanem gumis, nyúlós.
2019. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem napokig tárolnám így, csak az van, hogy reggel korán indulok munkába, így reggel nem tudok péksüteményt venni. Előző nap meg kell vennem, vagy rosszabb esetben két nappal korábban, és előfordult már, hogy elfelejtettem kivenni a fagyasztóból. Ezért gondoltam vákuumcsomagolóra, csak nem tudom, mennyire marad friss benne a cucc.
2019. nov. 2. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
elég nagy pazarlás minden nap másnapra levákuumozni a zsömléket
2019. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. nov. 2. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert baromi drága az a fólia
2019. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az aszott zsömlét meg rohadtul unom.
2019. nov. 2. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

A vákuumozott szendvics nem lesz frissebb, mintha csak simán csomagolnád.

Másrészt igencsak pazarlás minden fóliázni.

Harmadszor, ha reggel rakod össze a szendvicset, akkor sokkal jobb állapotban lesz, mint így csomagolva.

Negyedszer, ha lefagyasztod és munkßaba menet elött veszed csak ki, akkor az kb 1-2 óra múlva tökéletesen jó lesz fogyasztásra, pont annyira enged fel, amennyire kell, hogy ne legyen fagyos.

2019. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!