Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A kis kotyogós kávéfőző, hogy...

A kis kotyogós kávéfőző, hogy robban fel?

Figyelt kérdés

Most az van nekem, de le akarom cserélni jobbra, mert mondták, hogy nem -e félek, hogy felrobban, mondtam nem.


De így, hogy mondták, félek mostmár picit.

5 éves, a főbérlöé, 2 személyes kávét főz, de nem szokott gond lenni vele, csak soká, 15 perc mire lefőzi.


Hogy tud egy ilyen felrobbanni, el sem tudom képzelni.

Darabokra szakad, vagy szétlövi a felső és az alsó részét?


Veszek elektromos kávéfőzőt jövőhéten csak addig ne robbanjon fel, ha igaz ez.



2019. nov. 26. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
2019. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam gyereként: Azóta utálom a kotyogost. A robbanás attól függ ,hogy mennyire tömődik el a szelep. A nagymamám ha nem ugrik el akkor ahogy kávéfőző teteje a nyomástól felcsapódik beteríti a nagyit a forró kávéval. Nálunk utólag derült ki, hogy a szelep nem zárt jól és a biztonsági szeleppel is volt valami. Minden tiszta kávé lesz konyhában és ha nem volt szerencséd mint nekünk akkor a kávéfőző 2 részre szét esik és még zacc is beterít mindent.
2019. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott, mikor húgom bemutatkozni ment leendő anyósához, szorgoskodni akart. Nekiállt kávét főzni, jól megtömte a kotyogót. Beszélgettünk, egyszer csak a csukott konyha felől vészes hangok jöttek. Mikor bementünk, kiderült, "felrobbant), lerepült a tűzhelyről és pörgött körbe a frissen festett falakra spriccelve a kávét :)
2019. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!