Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melegszendvics sütő, két...

Melegszendvics sütő, két kenyér közé egy tojás? Ti milyen, szokatlan melegszendvicseket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Egy barátom ajánlotta (úgy, hogy még maga sem próbálta), hogy két szelet kenyér közé törjek egy tojást és úgy tegyem be a melegszendvics sütőbe. Valaki próbálta már? Esetleg egyéb ötletek, ahogy fent is írtam?
2019. nov. 29. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom én szeretem, de csak jól megsutve. Ezen kívül szoktam olyat is, hogy fokhagymát, vöröshagymát és paradicsomot leturmixolok(ha van répa, paprika, zeller az is mehet bele) , azzal kenem meg, ananászt is ha van itthon rakok közé, vagy gombát


De amit a legjobban imádok, az a nutellas melegszendvics, kicsi vajjal kenem meg az egyik felét, másikat nutellaval, rohadt jó

2019. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a nutellásba szoktam banán karikákat is tenni. Isteni finom úgy. Kívül vajas, ezért gyönyörűen pirul, belül pedig a fincsi nutella és a banán. A nutellás úgy is nagyon finom, hogy a banán helyett a két kenyér közé a pille cukrot rakok. Azzal a picivel szórom meg amit a forró csoki tetejére szoktam rakni. Ahogy elolvad a kenyér között az valami fenséges. Na de, hogy ne csak édeset írják, töltött bundáskenyér is finom benne. Kis vajjal megkenjük teflon minden oldalát, a kenyereket megforgatjuk a felvert tojásban. Amikor az alsó szeletet bele rakom, teszek rá egy kis reszelt sajtot és egy szelet gépsonkát. Erre rárakom a tetejét, amit szintén megforgattam tojásban. Nagyon finom. Nem olajos, de mégis bundikenyér. :)
2019. nov. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy omlettet szoktam készíteni magamnak sonkával vagy baconnel barátnőmnek pedig Csicseriborsóval ezt belerakom egy tortillába hozzá egy kis sajt. Ezt lesütöm és szerintem a legjobb reggelit kapom.
2019. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tojással én inkább tojásos kenyeret szoktam csinálni, serpenyőbe beleütök egy tojást, ráteszek egy szelet kenyeret, ha a tojás kb átsült megfordítom hogy a kenyér is megpiruljon, így biztos nem ázik el nagyon a kenyér és megsül rendesen a tojás.

Melegszendvicsbe a szokásos sajt és sonka mellé almát szoktam tenni, szoktam variálni a sajtot, ha van otthon brie, márványsajt vagy hasonló karakteresebb sajt, kentem már meg mustárral a sonka alatt, illetve sonka helyett tettem bele egyszer maradék milánói szószt, az is finom volt.

2019. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!