Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan hűtsek le gyorsan egy...

Hogyan hűtsek le gyorsan egy forró teát?

Figyelt kérdés

Max 5 perc, vízzel, egyéb itallal nem keverhetem össze hűtés céljából.

Ízvilágának ugyanolyannak kell maradnia.


2019. dec. 8. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Tedd ki az ablakba vagy a hutobe tedd be.
2019. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Tedd hideg vizes edénybe, nyitott ablakpz, erkélyre, stb
2019. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Több hideg pohár kell hozzá, áttöltöd az egyikből a másikba ahogy felmelegszik a pohár oldala.
2019. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
a hármasé bevált nekem is. nem kell annyi pohár, ne ijedj meg, amíg áll egyben, egy ki tud hűlni, ha engedsz bele nagoyn hideg vizet
2019. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Tekerj rá vizes papírtörlőt vagy zsebkendőt, tegyél bele annyi teás kanalat, amennyi belefér, és tedd ki hűlni a nyitott ablakba, vagy erkélyre. Ha 1 csészéről van szó.


Legközelebb meg tervezz előre, koncentrátumot főzz, és hideg vízzel hígítsd fel.

Vagy főzz egy adag teát, fagyaszd le jégkockáknak, és legközelebb azt fel tudod használni hűtésre.

2019. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha 1 pohár vízből csinálod a teát és hagyod kihűlni az pont ugyanolyan lesz, mintha fél pohár vízből csinálnád és a végén még fél pohár hideg vizet hozzáadnál.
2019. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Rakd ki az ablakba
2019. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
8-as , én meg adtam neked egy zöldet, mert én tudom, hogy a marhák a zöldet szeretik. Ott legelnek.
2019. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Én ki szoktam önteni egy nagy tepsibe, aztán lerakom a hideg konyhapadlóra. A nagy felület miatt jó gyorsan hűl. Ha ez sem elég, akár az ablakba is kiteheted.
2019. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#3 zöld

#4 van benne igazság

Többi off

2019. dec. 8. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!