Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy csirkecombról, hogy túlsült?

Figyelt kérdés

Tepsiben, fólia alatt sütöm.

De a kérdés általános.


Az alulsültség, az amikor véres a csont mellett.

De aztán?


Ezt utálom a receptekben.

....és süssük készre.

Honnan tudom hogy kész???

Honnan tudom, hogy mikor nem lesz már jobb?



2019. dec. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kést könnyedén beleszúrsz az kész, minél többet sütöd, annál keményebb, ha elpárolog a nedvesség. A fóliát levéve viszont érdemes tovább sütni, a pirult bőr miatt.
2019. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha fekete és füstöl.
2019. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
En ugy tanultam 30 perc takaras alatt, 20 perc anélkül. Persze nem egy egészben levő csirke eseten. 😀
2019. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

en legutobb egy orat sutottem 4 combot, valami nem oke a sutommel. amig nem lett omlos folia alatt hagytam h ne szaradjon ki. utana rapiritottam. ha nem tudom mennyi ido lesz kesz, fel orat szoktam lefedni utana 10 percenkent ranezek. a legtobb receptnel pontos idot irnak. ritka hogy ettol el kell ternem, aktalaban aszerint kesz amit irnak. ha nem irnak idot azert lehet, mert pl gazsutojuk van. ott vagy 3-5-8 stb fokozatok vannak vagy fok, de lehet hogy nem olyan mint egy elektromosnal. igy a sutojet mindenki maga ismeri, aki pedig tapasztalt a konyhaban tudja kb mi mennyi ido alatt sul meg. nezz meg nosaltyn par receptet ami hasonlit ahhoz amit keszitenel, nem kell hogy ugyan az legyen de hasonlo pl pacos, szaraz fuszeres valamin vagy valami mellet egyutt sul, es nagyjabol

kijon

2019. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem mást is és azt mondta húshőmérő nélkül nem lehet.

Kell húshőmérő és 10 de akár 5 percenként is lehet mérni.

2019. dec. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!