Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szilveszterre valami ötlet?...

Szilveszterre valami ötlet? Egyszerű de jó.

Figyelt kérdés
Hívtak buliba de ez olyan mindenki viszvalami enni inni valót én szingli vagyok meg melózok is előtte de jó volna valami egyszerű tartalmasat csinálni várom az ötleteket köszönöm
2019. dec. 15. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
szex
2019. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem rossz az ötlet csak kell egy nő is de amúgy ételre gondoltam 🤣🤣🤣
2019. dec. 15. 22:05
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Rétes? Az nem túl bonyolult. Ha nincs rá időd, energiád, rendeld meg egy cukrászdában.

Esetleg lencsesaláta, pirítóssal?!

2019. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egynek jó ötlet
2019. dec. 15. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

emlékszem, egyszer voltam egy farsangon.

előtte egész nap süteményt sütöttünk.

senki hozzá se nyúlt. egy gyerek behozott egy zacskó chipset. kb. 3 másodperc alatt fogyott el.

2019. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Chips meg valami mártogatós, vagy, ha több időd van körözöttes szendvics
2019. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozol előtte, veszel 1 kg virslit (nem írtad, hányan lesztek), mustárt, majonézt, tormát, ott meg két perc alatt megfőzöd.

Ha több időd van, akkor veszel franciasalátának való fagyasztott zöldségkeveréket, megcsinálod az öntetet, összekevered, aprítasz bele virslit. Viszel hozzá bagettet felkarikázva. Ennél egyszerűbb nem nagyon van. De ott van a sajtosrúd, pogácsa. Neten találsz nagyon egyszerű receptet. Bedobod a sütőbe otthon és már viheted is. Szilveszteri bulikba ilyenekből fogy a legtöbb.

2019. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem pogit sütők
2019. dec. 16. 05:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. Ha pogácsát gondoltál ki, és tényleg nagyon kevés időd van, akkor lehet kapni készen leveles tésztát. Sajtos rúdnak jobb, mert elég vékony. Csak ki kell szaggatni, megszórod sajttal, be a sütőbe. Én is neten láttam, sokan kommetelték, hogy finom. Még nem próbáltam.

Vagy lehet kapni a Penny-ben egész olcsón fagyasztott fornettihez hasonló kész fagyasztott lekváros, túrós, sajtos rombusz alakú töltött tésztát. Az tényleg finom. Kb. 250-300 forint egy csomag. Próbáltam. Friss, ropogós órákig. 15-20 db van benne. Fagyottan tedd az előmelegített sütőbe, meg kell spriccelni kevés vízzel, 15 perc alatt megvan. De a csomagolásán is elolvashatod.

Azért írkálok itt szorgalmasan, mert 2-es kommetedből azt gondolom, pasi vagy.:)

Jó bulizást előre is!

2019. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lencsefozelek, elotte nap pedig vagy amikor van idod sutsz egy oldalast, hidegen is jo. vannak tok jo szilveszteri salatak, vagy extrabb, ha mezes lencsesalat csinalsz. oldalast megfozod mint egy sonkat omlos puhara csak ebbe sot is tegyel, 1-2 ora alatt is kesz lehet akar. ejszakara bepacolod akar egy szojas mezes vagy csilis (eros pista is jo) szoszba, es masnap vagy ha van idod 20-20 percet rapiritasz sutoben, igy tuti omlos lesz es nem lesz nyers. ha nincs idod pacolni es a paccal egyutt bedobod sutobe az is jo lehet, keresek egy hasonlo receptet
2019. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!