Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik márkájú habtejszínből...

Melyik márkájú habtejszínből lehet kemény habot verni?

Figyelt kérdés
Eddig már négy márkát próbáltam ( Oké, Spar, Megle, Penny) ezek mind 30 % zsírtartalmúak, de hosszas gépi verés után is folyósak maradtak, gesztenye püréhez kellene. Kész tejszínhabot flakonban a magas cukortartalma miatt nem veszek.Régebben lehetett habbá verni még kézi habverővel is de úgy látszik, minden silányabb lesz idővel.
2020. febr. 6. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most az Aldiban lehet kapni 42%-os tejszínt.

[link]


(Mondjuk én az általad írtakat is fel tudom verni, sosem marad folyós.)

2020. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Bármelyikből lehet, ha jól be van hűtve. Arra is figyelj, hogy rázd fel, mert a zsír leülepszik a doboz aljára.
2020. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a laktózmentes pilos (lidl) vált be legjobban.

Egyébként érdemes beruházni egy habszifonba. Azzal tuti felverődik bármelyik!

2020. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én habszifonba készítem, és abba mind kemény lesz. Már nem sokan használják, de szerintem érdemes beszerezni egyet.
2020. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Hulala cukrásztejszint szoktam használni, ez nem tejalapú (laktózmentes), de finom és bombabiztos!

Tescóban is lehet kapni.

[link]

2020. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Lidl saját márkás Pilos tejszínre. Szépen fel lehet verni és nincs semmilyen mellékíze.
2020. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

A Hulala NEM tejszín!!!


Nemcsak a magas zsírtartalmú tejszínen múlik a sikeres hab.

Nekem például sokáig az volt a hibám, hogy frissen, forró vízzel elöblített tálban kezdtem el felverni. Óriási hiba.

Jéghidegnek kell lenne a tejszínnek, a habverőnek, és a tálnak is.

Ha tutira akarsz menni, akkor 2 dl tejszínhez adj egy evőkanál mascarpone-t, ezzel még fixálod is a habot, egyéb fixáló anyagok hozzáadása nélkül.

2020. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Jujjjj, a hulala full műanyag izé....


Amibe kevés tejszínhab kell (csokikrém, stb.) még elmegy, de tejszínhabként Armageddon! BRRRRRRRRRRRRRRRRRR.....

2020. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
hulalat ne, szornyu ize van, egyatalan nem tejszines. viszont nekem mindbol sikerul. esetleg vegyel habfixalit bar nekem attol meg tul kemeny :D
2020. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Bármelyikből, (kivéve a főzőtejszínből. Volt ilyen kérdés/ed) ha teszel hozzá egy csomag habfixet. Cukrászok is ezzel készítik. Lehet kapni, nagyjából akkora zacskó, mint a sütőpor.
2020. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!