Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kinek mi a legfurcsább és...

Kinek mi a legfurcsább és egyben legfinomabb pizza?

Figyelt kérdés
Megdöbbentő kombinációk érdekelnek, amik ízlettek:) Nekem a barackos-baconos pizza a legkülönösebb, ami tetszett is tejfölös alappal:D

2020. febr. 7. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hawaii pizza. Bármennyire is hihetetlen, ez a legmegosztóbb pizza, amit sokan tekintenek furcsának.
2020. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én barackos csirkéset ettem. Hamburgeres is jó darálthús volt rajta, sajt és ketchup-mustár. Sokan furcsálják a savanyú ubit is pizzán, én szeretem.
2020. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

57. Pizza Nezzo

(par szósz, csirkemell ragu, ananász, bab, fokhagyma, vörös hagyma, oliva, pepperoni, mozzarella sajt, sajt)


1000 eve nem jartam a varosban ahol igy csinaltak, a mai napi fura ragondolni, olivabogyos ananaszos :csirkemelles raguval D pedig a hawaiit utalom. de ez... fura. nagyon. megis neha kivantam. a mai napig nem ertem.

2020. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aaaazzzta :D Hűha ezek tetszenek úgy kipróbálnám őket köszönöm!:) Hawaii pizzát szeretem, de hogy még az is túlcifrázva milyen lehet, hát kíváncsi vagyok:D Melyik városban és hol készítenek olyat? Na savanyú ubit kipróbálom:)
2020. febr. 8. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
kaposvar, italia pizzeria
2020. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kivis pizza😁

Olaszban be annak halva rajta de finom

2020. febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kedvencem: fokhagymás tejfölös alapú, tonhalas pizza, ananásszal és gombával :D
2020. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az igen :D Tényleg vannak érdekes kombinációk, de kíváncsi vagyok ezekre köszönöm és egészségetekre:)
2020. febr. 10. 08:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olaszban ettem egyszer sült krumplis pizzát... Igen érdekes volt...
2020. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abonett kenyér pizza. Furcsának nem mondanám inkább azt furcsáltam hogy miért nem jutott eszembe hogy abonett kenyér pizzát készítsek. Isteni finom!
2020. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!