Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen a romlott hús?

Milyen a romlott hús?

Figyelt kérdés

3,5 hónapig nem voltam itthon, a fagyasztóm viszont tele van hússal. Kivettem egyet, kiolvadt, megszagoltam és édes szaga van. Nem keserű szaga van, nem szúrós, vagy savanyú, hanem édes. Színre normàlis, nem nyálkás, nem zöld.

Merjem megcsinàlni? Akiknek elküldtem azok azt mondták, hogy szerintük ehető.


2020. jún. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te olvasztottad ki most, mielőtt el akartad készíteni, vagy a 3,5 hónap alatt valamikor kiolvadt, és azóta úgy volt a hűtőben?


Ha te olvasztottad ki most, akkor annak semmi baja, normális fagyasztóban esetenként még annál hosszabb ideig is jól el vannak a húsok.

2020. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én olvasztottam ki most. Délben kivettem és nemrég kezdtem el felvágni.
2020. jún. 12. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az egyes sztem félre értette.Ha most olvasztottad ki a fagyasztóból simán jó.kb egy évet lehet húst lefagyasztani.Lehet utána is jó csak érzékszervileg nem tökéletes.
2020. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annak semmi baja. Ha lenne, erezned, a romlott hus olyan budos hogy egy hetig egy iranyba szaladnal ha kiolvadva beleszagoltal volna.
2020. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Milyen az ÉDES SZAG?????
2020. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

1-es vagyok!

3-as!Ezt a mondatot is elolvastad, vagy csak okoskodsz?


"Ha te olvasztottad ki most, akkor annak semmi baja, normális fagyasztóban esetenként még annál hosszabb ideig is jól el vannak a húsok."

2020. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ötös, hát nekem például a méz illata is "édes", tudom az már illat, nem szag, tényleg hülyén fejeztem ki magamat, de remélem érthető volt.

Köszönöm az értelmes válaszokat, megfőztem a húst, ehető lett.

2020. jún. 12. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!