Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fél kiló fagyott darálthús...

Fél kiló fagyott darálthús kiolvasztása gyorsan?

Figyelt kérdés
Úgy csináltam, hogy meleg olajba raktam és forgattam, kapargattam. Egy idő után szépen szétjött és mindenhol megsült. Utána raktam rá vizet és egyébként bolognai ragu lett belőle. Ez így "bizttonságos"? Elfelejtettem kiolvasztani, ez ilyen vészmegoldás volt....

2020. júl. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
semmi gond ezzel...
2020. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy minimálisan mintha savanykás szaga lett volna mikor kiolvadt.
2020. júl. 9. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ettől megromlani nem fog, nem a legkímélőbb megoldás, de a legnagyobb baj az lehetett volna, hogy egy része odaég, míg a többi nyers marad.
2020. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Igen, nem a legkímélőbb, csak hát teljesen kiment a fejemből a hús. Attól paráztam, hogy megromlott és valami baj lesz belőle.
2020. júl. 9. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nagyon gyorsan ki lehet úgy olvasztani, hogy dupla nejlonzacskóba teszed, és egy nagy tálban jó meleg vízbe teszed.
2020. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2020. júl. 9. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor csináltam már így, semmi baja
2020. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!