Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bolti kész Tikka Masala...

Bolti kész Tikka Masala szószt fagyaszthatok le? mennyi ideig állhat ott?

Figyelt kérdés
Tesco-s 500 grammosat szedném ketté (ha elég annyi is 250-300g húshoz, még nem próbáltam) másik fele menne a -18fokos ládába. mibe tegyem át és meddig maradhat, ha fagyasztható?
2020. okt. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magát a szószt nem próbáltam még lefagyasztani, legfeljebb az elkészült ételt. Az úgy elvileg működőképes, és egyszerűbb is szerintem egyszerre megcsinálni az egészet fél kiló hússal, aztán a felét lefagyasztani egy dobozban. Mondjuk megjegyzem, az egész üveg a fél kiló hússal kb. két adagnak felel meg, ne tévesszen meg, ha az van rajta, hogy 4 vagy 6 főre...
2020. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag dobozban, zacskóban 1-2 évig. Én is az elkészítve lefagyasztást praktikusabbnak gondolom.
2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a szósz nem nyers, tehát fagyasztható. de ezt általában rá is szokták írni. van hogy én is fagyasztok ilyeneket, mert csak kettőnkre főzök, de mire mégegyszer abból főznék, megromlana. ételt kidobálni meg nem szeretek. addig áll el amíg ki nem fagyasztod.
2020. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!