Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gyümölcslé prés nélkül?

Gyümölcslé prés nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 hétig böjtölnöm kell, mert az orvosom előírta. Sajnos egy bélfertőzés miatt kímélni kell a beleimet, mert be lassult a perisztaltikám, így nagy a kockázata a bélelzáródásnak. A lényeg hogy nincs prés gépem, de meg van tiltva a bolti lé mert annyi más mellék anyag van benne hogy többet ártanék vele. Sajnos most nem opció hogy vegyek, mert táppénzen vagyok, nem tudok most erre költeni, használtat nem merek venni. Kivéve ha nincs erre a problémára semmi megoldás.

2021. márc. 16. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Facsarj ki 2 narancsot
2021. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Turmix?
2021. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Miért, mi van a bolti gyümölcslében?

Amúgy meg kizárt, hogy orvos olyan diétát írt elő bélbetegségre, hogy 2 hétig gyskorlatilag savas, cukros vizet igyál, amiben sem a minimális fehérje, sem a minimális rost, sem a minimális zsír nincs meg. Nem mellesleg meg kéne innod 4/4,5 litert ahhoz, hogy a szükséges kcal meglegyen, vagyis vagy éhezel vagy a makrotápanyagokat nem viszed be.


Ilyet kellett volna felírjon:


[link]

2021. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nutridrinket nem ihatok mert rosszul vagyok tőle.

Hát képzeld. De.

Most komolyan miért kell mindig mindenkinek belekötni valamibe? Semmi nincs a válaszban, esetleg most vegezted el az orvosi egyetemet? Nagyon okos lehetsz hogy 0db leletből ilyeneket írsz. :) kepzeld a zöldség én is van fehérje 😍 Léteznek veganok és olyanok is akik csak és kizárólag levet isznak. Volt hogy 2 hétig nem bírtam enni, csak vizet ittam és még élek.

2021. márc. 17. 00:14
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Most csak gyumolcsleven kene elned 2 hetig?

Vagy te nem tudsz lemondani a gyumolcslerol es a bolti kene helyettesiteni.

Nem mindegy...

2021. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Léteznek veganok és olyanok is akik csak és kizárólag levet isznak"


Meg léteznek alkeszek is, akik inkább isznak mint esznek ha választani kell, és abból elélnek...

2021. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Az is nagyon jó persze.....
2021. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt két hétről van szó emberek nyugi van, chill :D
2021. márc. 17. 23:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Rost az lehet benne vagy lassú pressel készült dolgokat ehetsz csak?
2021. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!