Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A most oly divatos fényes...

A most oly divatos fényes lábosokat, edényeket mivel kell súrolni, hogy a kívülről odaégett barna foltok eltűnjenek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Fú ne is mondd, én annyit kínlódok vele, hogy nem igaz, rohadt inox lábasok:S én ecettel csinálom, általában el is tűnnek, csak a nagyon makacsok nem. Egyébként pedig az Amwaynek van egy ezekre való súrolója, az nagyon jó, csak eléggé drága. Ezeken kívül, nekem semmi nem vált be, pedig minden létező kapható dolgot kipróbáltam.
2008. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld ki valamelyik sprayt, ami az inox tűzhelyekhez való. Fújdd be, majd hagyd állni egy fél órát, utánna lehet kicsit súrolni. Hátha segít.

A hideg zsíroldó nagyon hatásos, csak lehet hogy meg mattítaná az edényt.

Ha esetleg van egy olyan kis edényed, amit nem sajnálsz, azon kipróbálhatod a hideg zsíroldót, hogy mit tesz vele.

2008. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én a 100 ft-os boltban szoktam venni hideg zsíroldót. neve: st. moritz (well done). nagyon szépen leszed minden erősen ráégett zsírt, (több soron befújva, majd papírtörlővel leszedve) és még csillog is utána. nagyon erős vegyszer, kesztyűben lehet csak használni, kismamák felejtsék el.
2008. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válasz-írót szeretném megerősíteni. Nagyon jó az ajánlott hidegzsíroló. Ami nagyon fontos a jövőben: minden használat után, meg kell takarítani. erre is igaz az a mondás: AZONNAL örömmel, HOLNAP körömmel!
2008. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hideg zsiroldó! Nem mattit, és olyan lesz mint uj korában.Én mindig ezzel fujom be.
2009. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!