Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS Tegnap megfőztem 2kg...

SOS Tegnap megfőztem 2kg húsból gulyásleves alapot. A krumplit, meg a zöldségeket, beleöntöttem és felengedtem vízzel. Nem forraltam össze, csak betettem a spejzba. Szóval reggelre kicsit habos lett, meg kicsit savanyú. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
kidobod...
2010. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már semmit....
2010. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az bizony kuka sajnos, ha savanyú. A hús meg mehet a kutyának.
2010. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szabad csinálni hogy keményítőtartalmú zöldségeket vízzel tárolsz nem is hűtve. Órák alatt elkezd erjedni de baktériumosan.
2010. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még a kutyának se...öntsd ki a wc-be
2010. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát ja ez kuka sajna:S Talán hűtőben kibírta volna,de az sem 100%. A húst nyugodtan adhatod kutyának vagy macskának!!!
2010. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18:41 ha ki akarod nyírni a kutyát, akkor max...
2010. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
18:41 vagyok. Van kutyám, és már nem egyszer kapott olyan húst ami megromlott. Megfőztem neki és kész,semmi baja nem lesz tőle.
2010. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

te megennéd a romlott húst? ugye nem.

a kutya gyomra sem más, ugyanúgy kaphat tőle toxikus fertőzést, gyomorhurutot, stb... amiben akár el is pusztulhat.

ne mondd, hogy a főzés megöli a baktériumokat, mert akkor ennyi erővel te is edd főtten. még úgy is büdös, rossz ízű...

jó hogy nem a dögkútról eteted az állataidat...

2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó, le lehet szólni, de szerintem akkor sem lesz baja, eddig sem lett. Állatorvos is azt mondta,hogy elég ha jól megfőzöm neki.És a kutya gyomra igen is más,mint a miénk. Dögkútról nem etetem, de ilyesmit megehet.Polgárpukkasztásként elmondom,hogy a rossz szalámit is oda szoktam adni neki.
2010. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!