Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Grill serpenyő miben más mint...

Grill serpenyő miben más mint a hagyományos? Hogyan kell használni a grill serpenyőt és girll tepsit?

Figyelt kérdés

Nyáron szoktunk grillezni barátaimmal. Elkezdett hiányozni a dolog. Arra gondoltam hogy bepácolok karajt meg tarját és megsütöm serpenyőben.

Közben eszembe jutott hogy látezik grill serpenyő is.

Van egyébként itthon grill tepsim. Nagyszüleimtől örököltem, ajándékba kapták de soha még csak ki se bontották. Én sem használtam még. Egy magas tepsi amiben grill rács van. Fedő is van hozzá de azt gondolom nem kell rátenni.

Grill tepsinél lehet hogy ki kéne vennem a hőeloszlató lemet a gázsütőből hogy közvetlenebbül érje a hő?

Grill tepsi miért jobb mint a sima? Hagyományos tepsiben szoktak pácolt grillhúsokat sütni? Mármint arra gondoltam hogy ugyanúgy bepácolnám a húst mint grillezésnél szoktam csak most megsütöm serpenyőben, vagy berakom a grill tepsibe és kisütöm, vagy veszek egy grill serpenyőt.

Oly sok a lehetőség és oly nagy a bizonytalanság. XD Légyszi segítsetek ha tudtok valamit a témáról.



#grillezés #grillserpenyő #grill tepsi #grillezés otthon #grillezés gáztűzhelyen #Bear Grylls hogyaqn grillezne medvét a panelben? :-)
2021. dec. 5. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:

*Grill serpenyő miért jobb mint a sima?

XD itt már én is belezavarodtam. Szóval a kérdés az hogy serpenyő, grill serpenyő vagy grill tepsi? Meg az hogy hogyan érdemes itthon grillezni.

2021. dec. 5. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. annyiban más mint eg ynormál serpenyő, hogy csíkosra sül benne a hús. De nem fogja ugyanazt az eredményt adni, mintha faszeén fölött sütnéd...
2021. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez eddig nem túl biztató. Asszem először sima serpenyővel próbálom.
2021. dec. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!