Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Megszáradt palacsinta. Lehet...

Megszáradt palacsinta. Lehet kezdeni vele valamit?

Figyelt kérdés

Sütöttem palacsintát. 15-20 db-t. Majd azonnal el kellett az egész családnak utaznia,így alufóliába csomagolva lefagyasztottam.5 nap után kivéve tiszta száraz,főleg a szélein körben.

Van valami trükk, praktika,hogy ehető legyen?


2021. dec. 20. 18:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Sajnos nincs, legalább is nem tudok róla. Ha lenne is, az a tészta már nem lenne finom, az csak frissen jó :(. Max a széleit ahol száraz körbe vágod, és lesznek mini palacsintáid, de szerintem jobban jársz ha sütsz ki pár frisset. :)
2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy próbát megér hogy egyet felcsíkozol és összekevered lekvárral, vagy túrókrémmel. Ha így sem jó.akkor még mindig kidobhatod.
2021. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mikrózd meg! Az ellágyítja...
2021. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizezd meg picit és mikró


Vagy tedd tányérra, süss még 4-5 darabot és sorakoztasd a tetejére folyamatosan lefedve. A friss palák gőzében felpuhul

2021. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle levesbetétet vagy palacsinta tortát
2021. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A 4-s tanácsát fogadtam meg(részben)...sütöttem,és rátettem még 11-t. jó lett!

2021. dec. 21. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy keversz hozzá akármilyen krémet, ami és ahogy sikerül, majd egymásra rakod és rámondod, hogy karácsonyi palacsintatorta. Biztos ami biztos megszórod még egérszarral és tortadarával is. Ennek ilyennek kell lennie és kész.
2021. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmikrózod megpuhul a széle is.
2022. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!