Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szeretnék "jól" halrudacskákat...

Szeretnék "jól" halrudacskákat sütni, de nem szokott sikerülni. Mit csinálok rosszul? Sok, vagy kevés olajban kell?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig ellágyult sütés közben, feliben-harmadában még a bundát is ledobta magáról.
2008. dec. 15. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó forró olajban kell sütni nagyon rövid ideig fedő nélkül. Épp csak hogy kapja meg mindkét oldalát.
2008. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem se mindig sikerült,gyakran a màrka se mindegy ,sajnos.

Viszont én nem vàrom meg ,mig teljesen kiolvad,hanem még fagyosan bö olajba teszem,és lassu làngon,kis höfokon sütöm àt öket.

Meg az se mindegy,mivel forgatod meg,fém villa,stb elfelejtve!

Müanyag lapàtkàval nyulj alà,és ugy fprditsd meg,de legtöbb halrudacska mehet sütöbe is,az alà még olaj se kell,csak sütöpapir,azzal jobban jàrnàl!

Ez csak az én tapasztalatom,

2008. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a fritőzben sütöm mindíg és mindíg magasabb hőfokon mint amit ír. Persze a márka tényleg nem mindegy. A Lidlben van egy nagyon jó minőségű én azt szoktam. Olcsó és finom.
2008. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel a kedves válaszolók elbizonytalanítottak - az olaj hőfokát illetően - megkérdezem, hogy

most ki kell olvastani sütés előtt vagy NEM?

2008. dec. 16. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvaszd ki,és forró olajban süssed.


Maszatka

2008. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kiolvasztani és minél forróbb olajban, hirtelen süsd ki, akkor lesz jó! És valóban kis műanyag vagy fa lapákával forgasd, ne villával.
2008. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ne tegyél bele sok halrudat,mert visszahűti az olajat és azért esik szét.Büfébe mi is csinálunk ilyet és nem volt egyszerű mire mi is rájöttünk.de a fritőz is jo.Abban is szépen sül.
2009. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!