Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kovászos uborkát készitenék,...

Kovászos uborkát készitenék, de nincs kovászos kenyerem. Rendes (élesztős) kenyér is jó?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 17:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, találtál 1 embert aki ezt állítja. Olvasd el alatta a gyakorló háziasszonyok hozzászólását is. Tuti férfi vagy ennyi ésszel.
2022. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
20-as! Látszik a pipáidon is, hogy kb. annyit értesz a gasztronómiához, mint ez a Csíki, akinek semmi köze a főzéshez, de nagyképűen gasztronómiai szakírónak mondja magát, de nyilván még soha nem tett el egy kovászos uborkát sem. :D
2022. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

#22

Lehet, van némi igazságod.

Lehet, nem értek a gasztronómiához.

Nem szakmám.

De:

Idén még csak uborkát és dinnyehéjat kovászoltam, de szoktam zöld padadicsomot és káposztát is.

Télire is szokott maradni pár vödörrel.

Minden jót Nektek!

2022. júl. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hogy oldod meg, hogy télire marad pár vödörrel?!

Nálunk minden elfogy max. egy-két héten belül!

2022. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24

Mennyiség... ;)

2022. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#18 Már jó párszáz alkalommal készítettem, de valóban nem volt egymásután két egyforma. Nemigen készítettem párhuzamosan két üveggel, illetve egyszer és valóban nem voltak egyformák.


#24 Sajnos csak egy alkalmas üvegem van. :-(

Bármely mennyiség elfogyna, ha bírná a pénztárcám.

Ma (2022.07.20.) pl. 649 Ft/kg-ért láttam!

2022. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!