Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy szedjem ki a kiborult...

Hogy szedjem ki a kiborult kávét a padlószőnyegből?

Figyelt kérdés
Kiborult pár napja a kávém a padlószőnyegemre. Próbáltam már mindent Vanish, Ariel. Valakinek valami jó praktika? Nagyin büdös, de folt az kijött.

2022. szept. 5. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha csak budos, akkor sok sok szelloztetes megoldja. A foltra en is vanisht modntam volna
2022. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A kávé mióta büdös? Szerintem ott valami más okozza a szagot.
2022. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor itt más a baj... A kávé nem büdös, pláne ha megszárad. Inkább a szőnyeg lehet már ótvar retkes, és így a nedvesség hatására kiadja igazán a szagát, amit amúgy már megszoktál... Ajánlott egy nagytakarítás szőnyegmosással kiegészítve....
2022. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Oxigénes vízzel lehet kiszedni a foltot (patikában lehet kapni), de a kávé nem kellene büdös legyen.
2022. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Oxigénes víz :D :D :D :D
2022. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Szódabikarbóna
2022. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A beleposhadt víz a büdös. Jártam így én is már. Mindent kipróbàltam, csodaszereket,de egyre büdösebb lett. Aztán valaki javasolta a szódabikarbónàt. Vastagon beszórtam, hagytam 20 percig, aztán felporszívóztam. Eltűnt a szag.
2022. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A leszavazóknak meg az értetleneknek ajánlom szeretettel :)

[link]

2022. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a tej miatt lehet büdös, mivel tejes kávè volt. Szőnyeg pedig vadi új, mert most újítottunk fel. De köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket!:)
2022. szept. 6. 07:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!