Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Despar Würstel 100g virslit...

Despar Würstel 100g virslit szabad bontatlanul melegíteni mikróban?

Figyelt kérdés
Amikor ráírják,hogy lehet mikrózni azt minden esetben csomagolással eggyütt értendő?

2022. szept. 30. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben NEM a csaomgolással együtt kell melegíteni az ételeket!
2022. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem, egyrészt nem hiszem hogy túl egészséges lenne, másrészt talán ki is szakadna a csomagolás a forró gőztől.
2022. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Amikor ráírják, hogy lehet mikrózni, az minden esetben csomagolás nélkül értendő.
2022. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, maga a virsli mikrózható, de nem a csomagolással együtt
2022. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Azért jó nagy butaságot írt eddig mind a 4 kommentelő. Ezer és egy éve vannak olyan virslik, amik csomagolással együtt is mikrózhatóak vagy "főzhetőek". Füstli, Pickolino meg a többi snackvirsli ilyenek, rájuk is van írva, hogy úgy a legfinomabbak. Lehet, hogy csak placebohatás, de szerintem is.
2022. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

5, akkor egyél sokat csomagolással együtt.

Akinek viszont van egy minimális esze, az nem mikrózik műanyag csomagolást.

2022. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Tudom, rengeteg ostoba, kémiához semmit nem kanyító fogyatékos okoskodik a 8 általánosával az interneten.


Gondolom műanyag tányért se használsz a mikróban, ugye, te élelmiszermérnökök gyöngye?

2022. okt. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy azért, hogy milyen műanyagról van szó.
2022. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor, ha előtte kilyukasztod a csomagolást. Máskülönben szétrobban.
2022. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

7, mert te használsz? Ez sok mindent elmond rólad... Ahogy a stílusod is.

Mondom, edd csak a műanyagot. Nem értem, miért durcizol be amiért vannak akik kerülik. Én pl abszolút nem vagyok rád mérges amiért különböző műanyagokat mikrózol és mérgezed magad, hiszen se kutyám, se macskám nem vagy. Egyrészt emiatt nincs jogom beleszólni a szokásaidba, másrészt ismeretlenül nem aggódom az egészségedért, fogyaszd csak a műanyagot. De az vicc hogy te most ezért mérgelődsz hogy nem mindenki csinál ilyet.

Ez olyan mintha cigiznél és azért szapulnál másokat, amiért ők nem. Abszurd.

2022. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!