Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Aprítógépet, vagy botmixert...

Aprítógépet, vagy botmixert aprítófunkcióval érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Jónak tűnik a botmixer aprítóval, csak az a gond, hogy úgy látom, csak két késes hozzá az aprító, ezzel szemben az aprítógépek 4 késesek.
2022. dec. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már a második ugyanilyenem van:

[link]


és tökéletes.

Mivel sokkal nagyobbak a kések (bár csak kettő), sokkal jobban / finomabbra pépesít, mint egy botmixer. Igaz, át kell tölteni bele pl. a zöldséget (krémleves esetén) a fazékból...


De lehet vele nyers zöldséget is aprítani, diót, mogyorót, egyebet....

SŐt, én a linzertésztát is ezzel csinálom. NIncs egy perc az egész! és tökéletes. :)

2022. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, nincs vele baj, de a botmixernek azért vitathatatlan előnye, hogy bármivel lehet használni, és elmosni is egyszerűbb.
2022. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Botmixer aprítóval. Nézzétek: [link] Csak egy példa, hagyjuk a márkát. Van hozzá aprító fej is.
2022. dec. 1. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen célra?
2022. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.: Pl. készíteni mogyoróvajat, stb.

Azért gondolkozok egyben botmixeren, mert csak kicsivel drágább, nagyobb teljesítményű, és cserébe tud több dolgot is.

2022. dec. 2. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!