Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mekkora csavaros lapka kell...

Mekkora csavaros lapka kell egy Bonduelle üveg tetejére?

Figyelt kérdés
Vonalzóval nehezen tudom megállapítani a méretét:)

#befőzés, befőttes üveg tető
2023. jan. 9. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

És ha nem megy a vonalzó használata, akkor mit kezdesz az infóval, ha valaki ír valamit mm-ben? :D Vagy akkor milyen mértékegységre gondoltál, ami kezelhető? XD


Amúgy gondolom full szabvány, nincs külön kupak gyára a bonduelle-nek, olyan kell rá, amint minden másra is. A kis tető 6,3 cm, a nagy meg 8,2 cm szokott lenni.

2023. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...amúgy meg nem ártana tudni, hány lm-es az üveg.

Mivel efölött még amúgy van vagy 2 méret, de nem hinném, hogy olyan nagy kiszerelésűt gyárt a bonduell.

2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8,2-es az nem jó mert nagy. Pont ez a gondom. Kicsit kisebb ennek a márkának a kupakja. Vonalzóval a tető belsejét nem tudom megmérni:)
2023. jan. 9. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
7,7-es
2023. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2023. jan. 9. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cèrnàval megmèrheted. Azt már aztán ràtudod hajtani a vonalzóra
2023. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel szabvány méretek vannak, azért olyan nagy pontosság nem kell. Pl. nincs 76 milliméteres, meg 78-as sem.
2023. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Tényleg nincs mert feltúrtam már a netet is:)
2023. jan. 9. 16:24
 9/9 A kérdező kommentje:
6# Köszönöm.
2023. jan. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!