Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A gulyáslevest le lehet...

A gulyáslevest le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Légyszi ne röhögjetek ki, csak nem tudom! elég sokat csináltam, nem fog elfogyni, és nem akarnám kidobni. Husi van benne, krumpli, répa. tészta, csipetke, ilyesmi nincsen! Köszi előre is!
2010. okt. 5. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.Fogyasztáskor forrald fel!
2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le lehet fagyasztani, de a krumpli a nagyon vacak lesz utána. Husinak, répának nem árt a fagyasztás.
2010. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a krumplinak sem. Én csak a mikróban szoktam a leveseket felolvasztani,akkor a tészta sem ázik el bennük.
2010. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM!!
2010. okt. 5. 17:37
 5/8 anonim válasza:
A megfőtt krumpli tényleg nem a legjobb felolvasztva, de ha téged nem zavar akkor nyugodtan fagyaszd le, más baja nem lesz.
2010. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A krumpli tényleg megsínyli,de inkább fagyaszd le mint kidobd!
2010. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! hát megeszem ugyis. engem nem zavar:)
2010. okt. 5. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! én is megerősítem a többieket. nyugodtan fagyaszd le,semmi baja nem lesz. én is mindig elsokallom, és el szoktam tenni a fagyóba a maradékot. hétköznapokon jól jön:))

üdv.

2010. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!