Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Főztem füstölt csülköt de...

Főztem füstölt csülköt de valamiért száraz a hús annyira hogy nem tudom megenni, valami trükk rá?

Figyelt kérdés
Szódabikarbónával újra főzni? Vagy valami más kaját csinálni belőle? Szeleteljem fel és sussem meg tepsiben krumplival?
2023. ápr. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A füstölt csülköt elöre be kellett volna áztatni hideg vízbe egy éjszakára, akkor lehet csak puhára fözni.

A szódabikarbóna a hüvelyesek esetén segít a füstölt húsnál nem.

Megpróbálhatod egyéjszakát a fözölében áztatni és utána holnap fözni egy órát, de nem biztos, hogy megpuhul.

Amit tenni tudsz végsö esetben, hoyg a szálakra keresztben vékonyan felszeleteled és úgy megeszed szendvicsnek. A felszeletelt darabpkat ha megpróbálnád megszütni, még keményebb, rágósabb lesz csak.

Esetleg ledarálhatod és szendvicskrémet tudsz belöle készíteni

2023. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelékbe kockád fel és keverd bele
2023. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. ápr. 20. 06:56
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Maradék mentőnek találtam ezt a receptet, megfőzött tarja véghez. Nekem nagyon bejött. Csülökkel is biztosan működik.

Tudom az a csülök már biztosan elfogyott, de a jövőben talán használható lesz az ötlet.

2023. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2023. máj. 14. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!