Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Létezik olyan turmixgép,...

Létezik olyan turmixgép, amivel egyaránt lehet jeget darálni és krémlevest, növényi tejet készíteni is?

Figyelt kérdés

#turmixgép #frappé #Növényitejkészítő
2023. aug. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Thermomix, de kétlem hogy 600e forintot akarnál kiadni érte.

Jeget és magvakat darálni tökéletes pl egy Phillips turmixgep

2023. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valóban kissé alacsonyabb árfekvésű gondoltam 😊

Max. 50E

2023. aug. 5. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A jeget meg tudod törni apróbbra kézzel is, és akkor már nem kell hozzá annyira szuper gép.
2023. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mire, ill. mihez kell rendszeresen jeget törni?


Nem szoktunk házilag készíteni növényi tejet (megvesszük inkább), de a főzéshez nagy segítségesünkre van a Bosch robotgépünk mindenféle kiegészítővel. Klasszikus turmix is van hozzá, de mellette vettünk egy smoothie turmixgépet is, amihez kettő tartály van, nyitható tetővel. Így akár abból is lehet inni, ne szükséges áttölteni.

Jeget nemigen szoktunk aprítani, de azt is bírja a gép.

Ha univerzális megoldást keresel, akkor sokrétű robotgépet ajánlom. A Bosch nagyon tartós és kompatibilisek a kiegészítők az újabb gépekkel is. Mi vettünk múlt karácsonykor egy új alapgépet, ami erősebb a réginél, de a régi is működőképes. Annak a kiegészítőivel használható az újabb gép. (turmix, keverőtál különböző szárakkal, több aprító, szeletelő, hús és egyéb daráló...)

2023. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Párom most szól, ne felejtsem el, van Philips botmixerünk is több fejjel. Elméletben az is képes jeget is aprítani, de nem próbáltuk. Van egy Lidl-s aprító gépünk is, avval szoktuk aprítani a magvakat, ha csak kevésről van szó, de sok mindenre használjuk.

2023. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen van, mindhárom funkció van benne. 60-70ezer között kapható. Mixer Tefal Ultrablend Cook BL962B38
2023. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én növényi tejet és krémleveseket szertnék vel készíteni, a gyerekeim frappét, jégkását.
2023. aug. 15. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!