Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van érezhető különbség végered...

Van érezhető különbség végeredményben ha fokhagyma helyett fokhagymaport használok az ételhez?

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni ízlés kérdése. Én pl tuti kiérezném de apám pl tuti nem
2023. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer használtam fokhagymaport. Annyira kiéreztem és még 1 óra múlva is azt az ízt böfögtem vissza. Soha többet.
2023. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én fokhagymakrémet és gulyáskrémet használok. Anyum hagymával csinált mindent apró formában és úgy megettem, de dolgozni sem szeretnék velük. Szinte teljesen ugyanolyan minden. Főzelékek, levesek, paprikás krumpli. Senki nem mondja meg, hogy nem hagymát használok.


34/F

2023. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetve levesbe valamikor belefőzök egész vöröshagymát és utána párom megeszi.
2023. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Túl nagy különbség nincs.
2023. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Van.
2023. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen nagy a különbség, aki nem érzi, annak az ízérzéke el van állítva, legtöbbször a rengeteg ízfokozó miatt
2023. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Van különbség, a fokhagymaportól böfögök, mint állat. A fokitól semmi bajom.
2023. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Van különbség. A foghagymaporban adalékanyagok vannak, hogy pl. ne csomósodjon össze, na meg tartósítószert is tesznek bele. A fokhagymakrémben pedig a fentieken kívűl még sok só is van. Amúgy ugyanúgy lehet használni mind a kettőt a főzéshez, viszont figyelni kell az arányokra. A por alakú sokkal inzenzívebb, úgy is mondhatnám, hogy töményebb mint a természetes gumó. Én leginkább a gumós fokhagymát használom, a krémet különböző pácokhoz és bedörzsöléshez használom, a port pedig egyáltalán nem, de próbáltam, és nem jött be. Az én véleményem, hogy a természetes gumós fokhagyma a legjobb.
2023. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!