Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Halat meddig érdemes tárolni...

Halat meddig érdemes tárolni fagyasztóban?

Figyelt kérdés
Szeptember elején fogtam pontyot, meg keszegeket és azóta fagyóba van, Karácsonykor akarom megcsinálni valamilyen hal ételnek!

2023. nov. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Köszi az infót.
2023. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten pontos információt találsz arról, hogy különböző hőmérsékleteken meddig tarthatóak el a húsok. Szívesen.
2023. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Két három hónap max. szerintem.

Még Karácsonyra jó lesz épp hogy.

2023. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2# Tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem arra hogy egyes cikkek kitudja milyen hitelességgel ki írja hogy fél év pl ez meg az...
2023. nov. 3. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalat ponty két három hónap utána is meglehet enni csak az állaga nem olyan.
2023. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Az én fagyasztómban van táblázat,mi meddig áll el.

A hal 2-4 hónapig.Szerintem jó lesz még karácsonykor.

2023. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Max fél évig szoktam, tovább nem érdemes avas íze lesz egy idő után.
2023. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Karácsonyig nem lesz baja, többször ettünk már Karácsonykor olyan halat, amit még a nyáron fogtam.

3-4 hónap után már elkezd romlani a minősége, nem egyik napról a másikra megy tönkre, és változó is a romlás üteme.

Megavasodik, ami oxidációs folyamat, bajod nem lesz tőle, de az íze elromlik az avasodó ételnek.

2023. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!