Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban eltávolítani a serpenyők aljára lerakódott és ráégett zsíradékot?

Figyelt kérdés

nov. 18. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Welldone hideg zsíroldó,öt perc várakozás után dörzsi szivacs.

Ha jobban rá van égve drótsúroló.

nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hideg zsíroldóval, vagy hosszú, akár egy éjszakán át tartó áztatással mosogatószeres vízben.
nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

[link]


És ne szivaccsal, hanem alufóliával dörzsöld. Nagyon hatásos módszer.

nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Sokszor a hipós áztatás is elegendő, hiszen nátriumhidroxid oldat.
nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Tegnap este kipróbáltam a WellDone-t mert pont volt nálam- ráspricceltem, rajta hagytam kb. 10 percig, majd megpróbáltam lesúrolni mosogató szivaccsal, de meg sem mozdult az aljára (külsejére) ráégett olaj. Kipróbálom a többi módszert is
nov. 19. 09:34
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
54%
Olvassz a serpenyőben egy kis zsírt, ami ellepi az alját, és hagyd úgy reggelig.
nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vass Mihálx válasza:
26%
nov. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asus66 válasza:
82%
Zsíroldó elszínezheti a felületetet, drótsúroló karcol, ha nem akkor meg szart sem ér.Komoly , felvastagodott ráégésnél, igaz ,ez sok idő, szódabikarbóna-víz elegy töményen. Úgy,hogy ellepje, hetekig. Addig én másikat használtam, cserébe pár hét után szinte csak letörlöd.
nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
az aljára alatt a belsejének az aljára gondoltál, vagy a külső rész aljára, amit a tűz is ér?
nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!