Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rontottál el karácsonyi menüt...

Rontottál el karácsonyi menüt idén?

Figyelt kérdés
Nem sikerült időben vásárolnom, így elrontott menüm lett. Borzaszto lett a legenyfogó leves is. Ti is rontottatok el idén ünnepi kaját?

dec. 24. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindent
Részben
Szuper volt minden
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk sajtszószos tészta volt (5ből 3man betegek, ketten maradtunk mindenre, erre volt kapacitás)

Kicsit alulsóztam de szerencsere utolag is tudtuk sozni

dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Én sikeresen vettem a megpróbáltatásokat. Egyedül élek, ssnkim nincs így csak magamnaknrontottam el a sóval majdnem.


Kimentem a konyhába, kentem 3 szelet vajas kenyeret. Picit túl sóztam, de annyi baj legyen.


Most pedig fekszem aludni.

dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyers maradt a vendégségbe szánt bejgli, de már indulni kellett. Ki se tudtam szedni forrón a tepsiből, mert szétesett volna. Egy huszárvágással kettévágtam, úgy kiszedtem, elvittem a vendégségbe, ahol belépéskor közöltem, hogy na akkor most kérek egy tepsit, és tessék elkezdni előmelegíteni a sütőt. Végül jó lett.
dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy, nálunk mindig minden tökéletes.
dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Eddig még nem, pedig mögöttem van:

-Marhapörkölt és nokedli

-Halászlé

-Rántott sajt és gomba

-Krumplipüré és rizs


Ezeket készítettem eddig.

dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Minden jól sikerült.
dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze
dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden jól sikerült kivételesen, de még holnap fogok főzni, azt még elronthatom :)

Egyedül a hatlapos süti szívatott meg, mert csak ötlapos lett.

dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Picit alulfűszereztem az oldalast, DE olyan omlós lett, mint a rhadtélet. Leválik a csontról, úgyhogy alapvetően büszkének érzem magam :)
dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A sós karamellás süti ehetetlenül sós lett, pedig követtük a receptet :D a barátom szerint fogyasztható, meg majd elosztogatjuk a családnak, de én nem bírok a közelébe menni.
dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!