Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szalonna bőrével mit szoktat...

A szalonna bőrével mit szoktatok csinálni, amikor elfogyott a szalonna?

Figyelt kérdés
Ki mit szokott a bőr résszel csinálni, ha elhasználta valamilyen ételhez magát a szalonna zsíros/húsos részét?

dec. 29. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Kutya örül neki, meg nem eszem.
dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Aki a szalonna bőrét sem eszi meg az mit eszik? Parízert?
dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
12. A szalonna bőre szerinted ehető? Szerintem nem. Nem mérgező meg ilyesmi, de mi élvezeti értéke van egy nagyon kemény bőrdarabnak? De egyébként sem értem ezt a lekezelő stílust.
dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 harebell ***** válasza:
100%
Ti milyen szalonnákról beszéltek? Szerintem nemhogy ehető, de kifejezetten finom a bőre. Nagyon ritkán találkozom olyannal, hogy túl kemény, az megy levesbe, amúgy meg mindig megeszem.
dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak simán szalonnát emlegetúünk, akkor a füstölt csemegestalonna. Olyan 2-3 mm vastag a bőre. Én nem tudom megenni, nem is vágxom rá. De 67 évem alatt senkivel sem találkoztam aki enné.
dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!