Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tanultatok meg főzni?

Hogyan tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés

jan. 5. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényszer hatására.Egy közeli családtag halála okán..
jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es részvétem.
jan. 5. 14:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Rávitt az éhség...
jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Apránként.
jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradtam, muszáj volt, ha főtt ételt akartam enni. Az internet sokat segített, vannak jó, szájbarágós receptoldalak képekkel, videókkal.
jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Le akartam fogyni. Sikerult is. Elkezdtem fozni, sajat hibaimbol tanulni
jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép lassan,volt pár baki.

Régebben nehezebb volt csak papír alap volt,most még mindent elérni a YouTube-on.

jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Anyum tanított már gyerekkoromtól.
jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Internetről, mert amikor mások magyarázták pl nagyszülők, sosem jegyeztem meg. Netről viszont könnyen megcsináltam klasszikus dolgokat is pl. csirkepaprikás. Mindmegette.hu és ehhez hasonló oldalakról. A Street Kitchen is nagyon hasznos még kezdőknek
jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én magam minden kényszer és tudatosság nélkül. Nem tudom, mikor kezdtem el zsíros kenyérnél bonyolultabb ételeket készíteni, de az biztos, hogy a húszas éveim elején már minden olyan ételt el tudtam készíteni, amit el is fogyasztok.

Soha nem állítom magamról, hogy tudok főzni, mert ösztönösen illetve tapasztalataim alapján teszem. Pl. fűszereket sem úgy társítok, hogy tudnám mit miért. Pl. hogy ez savasságot ad neki, amaz kiemeli… stb. Az eredmény jó. Ízlik azoknak, akik esznek belőle, és nekem is.

jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!