Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csonttá száradt (bolti,...

Csonttá száradt (bolti, csomagolt) gofriból lehet valami ehetőt kreálni vagy kuka?

Figyelt kérdés
A google-t, receptes oldalakat nézegettem, de nem találtam használható ötletet.

márc. 2. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám tiramisunak. Vagy esetleg kókuszgolyónak.
márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb ha valamivel megnedvesíted.Mondjuk melegítesz vanilliás cukorral kevert tejet.Aztán meglocsolod vele.

Vagy csinálsz máglyarakást.Szikkadt zsömle helyett ezzel a száraz gofrival.Tessék:

[link]

márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megszurkalni es vaniliapuding

Vagy teljesen kiszaritani sutoben, ledaralni es felhasznalni valamibe amihez daralt keksz kene

márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiramisu tuti finom lenne belole
márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, mindenkit felpontoztam. Kipróbálom tiramisunak, a jelenlegi sütikészítési "tudományommal" ezt tartom a leginkább kivitelezhetőnek, majd délután referálok, hogy milyen lett. 🙃
márc. 2. 09:40
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Tiramisunál is egyszerűbb: pudingot főzöl, veszel fagyasztott erdei gyümölcsöt, darabokra töröd a gofrit, majd ezeket poharakba rétegzed. Egy kis gofri, egy kis gyümölcs, egy kis puding és így tovább. Hűtőben másnapig állni hagyod.
márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Update: ez tényleg olyan kemény volt, hogy se törni, se beleszúrni nem lehetett, viszont amikor belemártottam a kávéba, azonnal atomjaira esett. Így azt csináltam, hogy beletettem egy tálba, ráöntöttem a maradék kávét, adtam hozzá egy kis rumaromát, fél zacskó vaníliás cukrot, fél doboz megmaradt skyrt, egy evőkanál kakaóport, meg annyi tejport, hogy összeálljon, és betettem a hűtőbe állni, most meg megformáztam ilyen tiramisu-szerű golyóknak, kóstolásra finom. 6-os köszi a választ, van itthon fagyasztott gyümi, majd legközelebb kipróbálom, ha megint elbaltázok valamit, most eszembe se jutott.
márc. 2. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Máglyarakás alapnak is jó, ha legközelebb így járnál.
márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Mmmmm... finomnak hangzik :-) Örülök, hogy sikerült megmenteni.
márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Kenyérpudinghoz hasonlót vagy marad a kókuszgolyó.
márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!