Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tejbegíz margarinnal?

Sergio Sergio kérdése:

Tejbegíz margarinnal?

Figyelt kérdés
Olvastam pár helyen itt és nosaltyn is hogy tejbegízbe tesznek kettő fakanál rama margarint, de az nem rontja el az ízét?? Csináltátok már úgy? Anya soha nem tett bele és én sem, de most kíváncsi vagyok nagyon
ápr. 16. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
pfejj
ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A grizes krémes krémje készül margarinnal -vagy inkább eredetileg vajjal. Finom, én szeretem.
ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külön krém a tejbegríznek?
ápr. 16. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Külön krém a tejbegríznek?"


Nem. A grizes krémes egy sütemény, alapesetben mézes tesztalapok valami lekvárral megkenve és vajjal kihabositott vaníliás tejbegrizzel töltve.

ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Vajat tettem már bele, margarint nem tennék, mert nem használok soha.
ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbálnám ki az tuti
ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Minek bele margarin?

Tökéletes az nélkül is.

ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tökéletes csak olvastam hogy úgy sűrűbb meg finomabb, de inkább nem teszek bele
ápr. 16. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Margarint semmiképpen, néha teszek bele vajat, nem sokat, egy púpos teáskanálnyit 2 főre, picit selymesebb, lágyabb lesz tőle. Lehet többel látványosabb lenne az eredmény, de a kalóriatartalmát csúnyán felnyomná.
ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!