Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pizza közepébe bele lehetne...

Pizza közepébe bele lehetne nyomni szám alakú gyertyát vagy eldőlne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha pizzériai pizza akk van ráesély h megáll mert annak vastag a tésztája:D

ha házi akk meg csinálj vastag tésztát

2009. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pizzériásra gondoltam! Szülinapot ünnepelnénk és torta helyett pizza lesz :D
2009. jan. 6. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:D érdekes megoldás:) de nem rossz:D de ilyet minek kérdezel?:D megveszed a gyertyát, és belenyomod a pizzába. egyből kiderül , hogy benne marad-e vagy sem:D ha meg valami oknál fogva nem, bár sztem sikerülnie kell, akkor fogsz mondjuk egy almát, és abba szúrod bele.
2009. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű! Ez egy meglepi szülinap, ahova a párom barátai is jönnének, persze ő csak úgy tudná, hogy kis pizzázás a barátokkal. És a pincér lenne megkérve, hogy nyomja bele és úgy hozza ki! Tehát meglepi :D
2009. jan. 6. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vok szerintem ha felhívjátok a pizzériát birtos meg tudják oldani.

azon gondolkoztam hogyha ananászos vagy olyan pizzár rendektek amibe van ilyen nagyobb darab pl ananász az szerintem megtartja de ha felhívjátok szerintem meg tudják oldani max 2 fogpiszkálóval meg kell támasztani:D

2009. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, erre nem is gondoltam!
2009. jan. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!