Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit tegyek, ha a sütőtök,...

Mit tegyek, ha a sütőtök, amit megvettem láthatóan nyers, ízetlen, vagyis nem csípte meg a dér?

Figyelt kérdés
Még nem sütöttem meg,felvágáskor megkóstoltuk és ízetlen volt. Most betettük a fagyasztóba, hátha az is helyettesíti a dért. Nem akarom kidobni. :(

2010. nov. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A töknek a dértől egy fia cukortartalma nem lesz ez marhaság!Ha megfagy az a sejteket roncsolja és puhább lesz csak!Amíg meg nem sütöd nem tudhatod milyen lesz!
2010. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Naná, hogy NYERSEN íztelen, de ki az az ökör, aki a SÜTŐTÖKÖT nyersen eszi?!... 8-o


Vágd fel darabokra, mosd meg és tepsin (teríts alá alufóliát) süsd meg, szórj a tetejére kis kristálycukrot, attól karamelles réteg sül a tetejére...


Sütés után lesz finom íze!!! :-DDDD

2010. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16:31-es : köszönöm a választ. Nem tudom honnan került a köztudatba, hogy a dér okozza a sütőtök édes ízét.? Múltkor a kanadai sütőtöknek édes íze volt nyersen, azt is megkóstoltam kíváncsiságból (de természetesen csak azután, hogy megmostuk alaposan). Annak a színe sötét sárga volt és szuper lett sütve. Ez viszont valami másfajta sütőtök, és az íze sem változott sajnos a sütés után.

16:38 –as

Elég korlátolt lehetsz, ha ennyire felhúztad magadat azon, hogy valaki nyersen megkóstolt egy darabka sütőtököt! Borzasztó dolog! :D Ha már ilyen kulturálatlanul rákérdeztél, hogy ki vagyok: tanári diplomám van és őszintén örülök, hogy nincs szükségem senkit sem sértegetni ahhoz, hogy valakinek érezzem magamat. Csak magadat minősítetted.

2010. nov. 17. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Kedvesem!


Én a helyedben elsüllyednék, hogy tanári diplomával a zsebedben ENNYIRE korlátolt vagy!!!

Nem veszed észre, hogy az összes válaszoló leírta : nyersen íztelen a sütőtök, csak megsütve válik édessé!


Esküszöm, ekkora kreténséget sem hallottam még, hogy nyersen íztelennek minősíted és beteszed a hűtőbe, hogy "megcsípje a fagy"???....


Ha ezt egy 8 éves gyerek írta volna, megértem, hisz életében még nem főzött, de te még rá is teszel egy lapáttal : DIPLOMÁS TANÁR VAGY!!!


Anyám borogass!...

És ILYENEK tanítják a gyerekeinket?!... Jesszusom!...


Még ahhoz is tahó vagy, hogy megköszönd a válaszokat!

2010. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt a reakciót vártam Tőled, nem vagy vitaképes... Ez az utolsó hozzád intézett bejegyzésem, bármit is írsz ide a jövőben. Nem arról van itt már szó, hogy a sütőtök ízetlen-e nyersen vagy éppen mitől válik édessé stb. Te csak ürügyet keresel itt arra, hogy másokat szapulj.


Szomorú, hogy az ismeretlenség homályát kihasználva arra használod ezt az egyébként hasznos kis oldalt, hogy valakinek, akiről gyakorlatilag semmit sem tudsz, durvaságokat írj be és ezáltal érezd magadat valakinek. A Te válaszodon a stílusa miatt nem volt mit megköszönni! Akkora önbizalomhiánnyal küzdesz, hogy csak vagdalkozol össze-vissza és lenézed, emberszámba sem veszed a másikat. Szerintem keresve sem találnál itt olyan embert, aki köszönetet mondana Neked azért, ha elmondod őt mindenféle ökörnek, tahónak, de azért próbáld ki! :D


Nem is igazán értem mit akarsz mondani a bejegyzésedben az „És ILYENEK tanítják a gyerekeinket?!” mondattal. Mármint milyenek az „ILYENEK”? Talán más tanárok is elkövették már azt az égbekiáltó bűnt, hogy meg merték kóstolni nyersen a sütőtököt?! Gondolom van még egy pár hasonló berögzött kategóriád az embereket illetően.

Pedig valójában abba vagy azokba kellene belerúgnod, akik miatt ilyen agresszív, stresszes ember vált belőled! Én arról például mit tehetek?!


Minden megbántási szándék nélkül jegyzem meg, hogy nem ismered az idézés szabályait. Az én kérdésemben és az azt követő rövidke leírásban ugyanis a „megcsípje a fagy” nem szerepel. Én másként fogalmaztam, még akkor is, ha kb. ugyanezt értettem alatta.


Amúgy örvendezhetsz, mert engedek Neked. Nem tartom természetesnek ezt az oktalan megvetést és gyűlöletet, ami a megnyilvánulásaidból árad. Én azt mondom, hidd csak nyugodtan, hogy mindig csak az a helyes, amit Te teszel, Te vagy itt a legokosabb, legtökéletesebb ember, aki valaha is regisztrált erre a fórumra. Élvezd ki minden pillanatát e dicsőségnek! Ne félj, senki nem akarja ezt megcáfolni! Hiszen mi itt mindannyian elbújhatunk mögötted tanári diplomával vagy anélkül!


További kellemes, immár magányos, egoépítő vergődést kívánok Neked e fórumon!

2010. nov. 18. 19:36
 6/6 anonim válasza:
65%
A sütőnk, amit megvettél, jó hogy nyers, acélból van....
2010. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!