Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Káposztás tészta röviden. Hmm?

Káposztás tészta röviden. Hmm?

Figyelt kérdés
Nme szeretek a tűzhely mellett állni. Nincs valami trükk a pirításra? Pl. tepsiben ? Ha ismersz ilyet, osszd meg velem!
2010. dec. 7. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis kuktában puhára, majd pár perc rápirítás.
2010. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mikróban is meg lehet párolni, majd még picit pirítani a gázon.... :)
2010. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké

köszi

2010. dec. 7. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit akarsz másképp csinálni a káposztás tésztában, mert ezt csak egyféleképp lehet csinálni..mármint az eredetit.

A cukrot olajjal együtt meg kell karamellizálni és utána rádobni az előtte sózott és már összeesett káposztát, majd párolni kevés vízzel 1 órát..mit akarsz nem pirítani?

2010. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, természetesen pirítva szerettem volna, csak nincs erre egy órám. Sőt, egyben húsz percem sem, de mégis szeretnék káposztás tésztát enni - és voilá!! sikerült is. Az első két ötlet nagyon jó, végül még az egészet betettem a sütőbe is, és így a tésztát is sikerült épp egy csöppet lekapatnom! :-P
2010. dec. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!