Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan fagyaszthatok házilag...

Hogyan fagyaszthatok házilag krumplit? Miként süssem elő, mert ha csak úgy zacskóba rakom, akkor megbarnul és sütéskor összeesik!

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ez házilag, főleg tapasztalat hiányában nem kifizetődő.

Én azt ajánlom, hogy fogj ki egy akciót bármely nagyobb élelmiszerkereskedésben és vegyél olcsón többet! Ezt tedd a fagyasztóba!

Persze házilag is megpróbálhatod, de szerintem nem éri meg.

-illéspityu-

2009. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg néhány percre előfőzni. Egyik természet csatornán láttam a Hogyan készült?-ben hogy előfőzik.
2009. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A klasszikus mirelit sültkrumpli titka az, hogy pár másodpercre nagyon magas hőfokú olajba/zsírba mártják, majd nagyon gyorsan lehűtik. Ez utóbbit szerintem otthon nem lehet megtenni.

Viszont lehet, hogy érdemes próbálkozni, hogy simán megfőzöd, tálcára rakva lefagyasztod (hogy ne ragadjon össze, majd amikor megfagyott rendesen, akkor be lehet zacskózni) és felengedés nélkül megsütöd, megpirítod. Így nem klasszikus sültkrumplit, hanem főtt-sült krumplit kapsz.

2009. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!