Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet csinálni házilag...

Hogyan lehet csinálni házilag vattacukorhoz való cukrot?

Figyelt kérdés
Van egy vattacukor gép otthon(viszonylag elég kicsi),és idáig még csak kristálycukorral próbáltam ki.Tudtok valami mást?esetleg keverni valamiből?Lehet ilyet venni?
2010. dec. 15. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A vatta cukor csak kristálycukorból készül!Ízesíteni és színezni POR aromával ill. ételfestékkel tudod amit cukrászkellékesnél kapsz.

Egy vattacukros!!

2010. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz speciális megoldások, ételszinezékek, aromák után keresgélni, vagy nagyobb költségekbe verned magad:

Kristálycukor + Bolero italpor bevált, íze is van és színe is. (nekem a kólás és a cseresznyés ízlett leginkább) Csak egy kevés kell bele az italporból, különben nagyon erős íze lesz. (gondolj bele, hogy az a kis zacskó másfél liter vízhez van)


Egy fokkal kevésbé egészségtelen, ha nádcukorból csinálod. Kipróbáltam, ugyanúgy vattásodott, mint a sima cukor.

2011. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sima kristály cukor jó. azt szokták ételfestékkel színezni
2011. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!