Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tepsis csirkecombot csinálunk...

Tepsis csirkecombot csinálunk sültkrumplival és baconnal. Hogy lehetne egy kicsit megbolondítani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vegeta.kakukkfü,tärkony,pirospaprika,bors.ezt mind össze kevered es a sült krumlira szorod.nagyon finom
2009. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy mára már elkéstem vele,de máskor is érdemes kipróbálni sülhúsokhoz ezt a recit:


1 nagy fej vöröshagymát lereszelek a tökgyalun,

2 gerezd fokhagymát belenyomok

olívaolajat öntök hozzá

Befűszerezem,vegeta,só,sülthúsfűszerek,majoránna,bors,

magyaros fűszerkeverék.

Annyi olívát teszek rá,hogy kenni lehessen.

Ebbe bepácolom a husikat,mindegy milyen hús.

Ezt este szoktam megcsinálni,és reggelig hűtőbe teszem.

Majd megsütöm.

Ha disznóhúsból,vagy marhából csinálom,akkor bevagdosom szeletekre,de nem vágom el teljesen.

Ha marha,akkor megkíván sütés közben egy ki vörös bort is.

Ha malac hús,akkor meglocsolom kevés sörrel.

Nagyon finom.

2009. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtam,hogy a krumplit körülötte már nem ízesítem,mert átveszi a fűszerekét,ami kifolyik a hús alól megforgatom benne és tejfölt teszek a tetejére.


2-ik voltam

2009. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Az első válaszolóéhoz hasonlóan fűszereztük. Finom lett, mind megettük!
2009. febr. 8. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én sütőzacsiba szoktam csinálni és teszek mellé hagymát,paprikát,paradicsomot is. Mikor már jó puha,akkor kivágom a zacsit és kicsit megpirítom a tetejét.
2009. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!