Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A melegszendvicssütőben...

A melegszendvicssütőben készített szendvicsek hidegen is finomak, vagy akkor már nem annyira, nagyon kiszáradnak, megkeményednek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hidegen is finomak, a párom és én is szoktam munkába, suliba is vinni. Nem szárad ki, nem kemény.
2011. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 doboszoli ***** válasza:
42%

Hát én nem erőltetném. Kb olyasmi mint a kemencepadka.

Akkor már inkább "hideg" szendvics.

De hát ízlések és pofonok.

2011. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem soha nem olyan, mint a kemencepadka. Mondjuk én mindig úgy csinálom, hogy amit nem ettünk meg még azon melegében, és már kihűlt vagy csak éppen langyos, frissentartó fóliába vagy alufóliába csomagolom, és így egyáltalán nem szárad meg.
2011. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem se szokott kiszáradni, de hidegen szerintem már nem az igazi.
2011. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam azt suliba vinni és nem szárad meg az enyém se. Szerintem finom úgy is. :)
2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
az enyém se szárad ki,én jobban szeretem hidegen enni,amikor fokhagymás,borsos avokádó krémszerűséget kenek rá,viszont vajjal melegen jobban szeretem
2011. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Szóval akkor érdemes alufóliába vagy folpackba csomagolni a szendvicseket, hogy ne száradjanak ki?

2011. ápr. 9. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mindig becsomagolom, és így tuti nem szárad ki.
2011. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mégegyszer! :)
2011. ápr. 10. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!